چت روم ایرانی فارسی, پارس چت,چت روم تهران,چت روم گیشا,چت روم اصلی, چت فارسی ایران ,چت روم ایرانی یاهو iranian chat persian,iranianuk,chat farsi, chat irani, chat iran, tehran chat shiraz

چت جاوا

 

چت جاوا (چت نغمه) یکی از قویترین و محبوبترین چت روم های فارسی میباشد که کاربران زیادی از سراسر دنیا در این چت همواره حضور دارند. جهت ورود به این چت از دریچه سمت چپ (ورود سریع به چت جاوا)  یک اسم مستعار انتخاب کنید و دکمه Connect  را بفشارید و مدت کوتاهی منتظر بمانید .اگر دریچه کانکت را در زیر نمی بینید این بدین علت است که ویندوز شما دارای جاوا نمی باشد.

 

دانلود ورژن سبک جاوا (مخصوص ویندوز xp)

دانلود اخرین ورژن کامل جاوا (توصیه میشود) مناسب برای همه نسخه های ویندوز و تمامی مرورگرها

 

 • مدیران سایتها و وبلاگها

  با توجه به گسترش فرهنگ گفتگو و ارتباط اینترنتی به صورت زنده ٬ بر ان شدیم تا کد چت را با هدف  ایجاد بزرگترین سیستم گفتگو با امنیت بالا و قوی را  برای ایرانیان سراسر دنیا ٬ با کمک وبمسترها و بلاگرهای  گرامی ٬ ایجاد نماییم .

   از این رو پرس چت ٬سعی در ایجاد بزرگترین و ایمن ترین سیستم چت ایرانی پارسی مینماید. در صورت استفاده از این سیستم کاربران عزیز شما میتوانند به بزرگترین چت پارسی زبانان متصل شوند و وارد محیطی صمیمی و فرهنگی و علمی شوند و با ایرانیان سراسر دنیا تبادل اطلاعات نمایند .این چت از قویترین سیستمهای امنیتی و روباتیک در کنترل چت و یوزرها برخوردار بوده و بطور اتوماتیک مزاحمتها را کنترل مینماید. این سیستم هر ماه و با توجه به مناسبتهای گوناگون٬ دارای دیزاین و گرافیک متفاوت میشود .

  شما میتوانید با ایجاد یک دریچه کوچک در گوشه کوچکی از سایت خودتان و قراردادن کد مربوطه ٬ کاربران خود را به بزرگترین سیستم ان لاین هدایت نمائید و از این امکان جهت افزایش میزان بازدید کننده سایت خودتان اقدام کنید و به امکانات سایت خودتان اضافه نمائید

   

   با قرار دادن كد  زير در سايت خود  كادر ورود نيك نيم جهت ورود به چت را خواهيد داشت

   

   با توجه به انعطاف پذیر بودن کد چت ٬ دریچه کانکت چت را بر اساس طراحی سایت و یا قالب و وبلاگ میتوانید تغییر دهید